Home / Chưa được phân loại / Правозахисники

Правозахисники

З самого ранку середи, 14 липня, в Білорусі почалася хвиля обшуків у представників правозахисних організацій. forty two Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»вказує на те, що підставою для перерахунку правозахисник пенсії є встановлення нового розміру прожиткового мінімуму, а перерахунок проводиться з дня встановлення цього мінімуму. Замість Каляпіна посаду голови «Комітету проти катувань» обійняв член організації Сергій Бабинець.

правозахисник

ФСБзвинуватила ГУР і Меджлісу «диверсії» на газопроводі в Перевальному в окупованому Криму. В цей день ми додатково зробили перевірку, та отримали такі дані. Придбайте ліцензію, щоби переглянути всі матеріали з цього розділу. Ситуація в другому кварталі 2020 року –українською та англійською. Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Як У Місцевому Індексі Прав Людини Оцінювати Місцеві Програми? Ч Three

Також Білецький повідомив, що зокрема на виборах, наприклад, 1 токен буде означати 1 голос за того чи іншого кандидата. Пропонується використовувати також токен для внутрішньопартійної демократії, щоб зрозуміти, наскільки представник партії веде політичну роботу, допомагає громадянам вирішувати їхні проблеми. Такий механізм допомагає оцінити ефективність роботи того чи іншого політичного представника, а громадяни мають нагоду бачити реальну проведену роботу політиків. Передбачається, що на представленій платформі кожен громадянин, що пройде реєстрацію, отримає токени, за допомого яких він зможе прискорити процес втілення суспільно важливих проектів для суспільства.

Check Also

email verify

Snov. io: Email Verifier Testimonial One of the substantial difficulties you will definitely face withlist …